Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
област Бургас, гр. Свети Влас
90 000 €
176 024.70 лв.

(1 579 €, 3 088.26 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 10:08 на 22 май, 2026 год.
Обявата е посетена 17 пъти.
Площ:
57 m2
Етаж:
3-ти от 5
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2007 г.

Описание на имота:

? Мечтаете за перфектния дом на морския бряг? ?

Представяме ви този очарователен 2-стаен апартамент в живописния Свети Влас, област Бургас! ?? Разположен на удобния 3-ти етаж в 5-етажна сграда, този имот предлага комфорт и стил на площ от 57 кв.м. ?

Представете си сутрините си с чаша кафе на терасата, наслаждавайки се на свежия морски бриз и гледката към зеленината. ?? Този апартамент е идеалното място за вас, независимо дали търсите перфектната си нова резиденция или изгодна инвестиция за летен отдих. ??

Апартаментът разполага с всичко необходимо за едно пълноценно живеене функционално разпределение, светли и просторни помещения, които очакват вашите идеи за обзавеждане. ???

Свети Влас е известен със своята красива природа, чист въздух и спокойна атмосфера, като същевременно предлага всички удобства на модерния живот ресторанти, магазини, пристанище и разбира се, прекрасни плажове! ??????

Не пропускайте тази страхотна възможност да притежавате частица от рая на цена от 90 000 ! ?

За повече информация и организиране на оглед, моля, свържете се с нас:

Вашият доверен брокер: Анелия Грозева ???
Телефон: 0888424926 ?
Имейл: meryestate26@gmail.com ??

Агенция за недвижими имоти 'Mery estate' Вашият партньор в търсенето на мечтания дом! ?

Референтен код: 144
Особености
Тухла
За контакт:
0888424926
Агенция:
МЕРИ ЕСТЕЙД ООД
0888424926
В imot.bg от 2026 г.
meryestate.imot.bg
Адрес:
област Бургас, гр. Несебър, Улица Плиска 9
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
област Бургас, гр. Свети Влас
Обява: 1b177943373375122

90 000 €
176 024.70 лв.
История на цената
(1 579 €, 3 088.26 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Бургас, гр. Свети Влас